Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda çeşitli sorularınıza yanıtlar bulabilirsiniz. Eğer yetersiz kalırsa info@nosyapi.com.tr veya sağ tarafta bulunan sohbet butonuna tıklayabilirsiniz.

Genel

Üye olduğunuzda sizlere bir key tanımlanır. Bu key ile tanımladığınız api endpointine istek atabilirsiniz. İstek sırasında kredi ve sürenizin olması gerekmektedir.

Kredi bir api isteği başarılı olduğunda hesabınızdan düşecek miktardır. Süre ise o api için ne kadar süreniz olduğunuz ifade eder. Örneğin bir aylık 1000 kredilik bir api tanımlaması yapılmışsa bir ay boyunca bunu kredi miktarı çerçevesinde kullabilirsiniz.

Hayır değildir. Bu durum endpoint adresine göre değişiklik göstermektedir. API sayfalarında bununla ilgili bir dökümantasyon göreceksiniz.

Krediniz veya süreniz bitince atacağınız istekler otomatik olarak red edilecektir.

Evet, ödemeniz sonrası otomatik olarak ilgili api üyeliğinize tanımlanıyor.

Evet, bu mümkün. Bununla ilgili sohbet bölümünden yazdığınız takdirde size bununla ilgili fiyat verilecektir. Bu fiyat tüm verilere ulaşabileceğiniz kredi miktarı, fiyat listesindeki karşılığı olacaktır. Onun dışında ekstra bir maliyet çıkmayacaktır. Teslim süresi 1-5 iş günü arasındadır.
Hesap & Fatura

Ücretsiz kredilerden yararlanmak için profilinizdeki e-mail ve cep telefonu doğrulama aşamalarını yapmalısınız.

Hayır, kaydedilmiyor.

1 hafta içinde e-faturanız ilgili fatura sayfasında gözükmektedir. E-Fatura girildiğinde bilgilendirme maili alacaksınız.

Kredi kartı ve eft/havale ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Evet, bir hafta içinde eğer sabit bir data almadıysanız geri iade mümkündür. Sabit bir data aldıysanız ve kredi miktarınız toplam miktarın %30'unu aşmadıysa geri iade yapılmaktadır.
API

Evet, ilgili api sayfalarına girip Ücretsiz Kredi sekmesine girip Tanımla butonuna tıklayabilirsiniz.

Test kredisi her api için farklı olup, süresi bir aydır.

Evet, her ay ücretsiz bir şekilde tanımlayabilirsiniz.

Hayır otomatik yenilenmemektedir. Sitemizi ziyaret edip aynı işlemleri tekrar yapmanız gerekmektedir.

Ücretli/Ücretsiz paketinizin süresi veya kredi miktarının azalmasıyla ilgili sizlere bilgilendirme maili atılmaktadır. Son 1 gün kala tarafınıza sms ile bilgi verilmektedir.